• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://www.instagram.com/sempozyumkongre/

Uluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Kongresi 2-4 Mayıs 2019, Şırnak

Uluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Kongresi
2-4 Mayıs 2019, ŞırnakUluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Kongresi’nin Saygıdeğer Katılımcıları;

Sizleri 2-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Şırnak Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan Uluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Kongresi’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Uluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Kongresi’nde nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturarak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve eğitim bilimleri alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir. Bildiriler İngilizce ve Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri ve tam metinleri e-bildiri kitabında yayınlanacak, bildirilerin tam metinleri istendiği takdirde kongreyi destekleyen uluslararası endeksli ve hakemli JAVStudies Dergisi’nde hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz yayınlanacaktır. Dergide yayınlanması talep edilen bildiri tam metinleri çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecek ve kabul edilen bildiriler yayınlanacaktır.

Sempozyum kapsamında; iktisadi ve idari bilimler alanına giren iktisat, işletme, finans, siyaset bilimi, kamu yönetimi, yerel yönetimler, kentleşme, sosyal hizmetler, uluslararası ilişkiler, maliye, ekonometri, turizm, dış ticaret, çalışma ekonomisi, yönetim bilişim sistemleri, tarım ekonomisi, sağlık yönetimi, endüstri mühendisliği, mühendislik ekonomisi, lojistik ve diğer iktisat, işletme ve siyasi ve idari bilimlerle ilgili konularda yapılan çalışma alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

http://javscongress.com

168 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341
Sosyal Medya
 
Site Menüsü
Linkler