• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://www.instagram.com/sempozyumkongre/

2. Mesleki Eğitim “Bilişim” Kongresi 15-17 Mayıs 2019 İstanbul

2. Mesleki Eğitim “Bilişim” Kongresi
15-17 Mayıs 2019 İstanbul

İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ MERTER YERLEŞKESİ


 Değerli Meslektaşlarımız,
Mesleki eğitim, kişileri iş yaşamına hazırlayan, kişinin mesleği için gerekli bilgi ve becerilerle donanmasını sağlayan bir süreçtir. Mesleki alanda kalifiye olma; kurumlar, işletmeler ya da kişiler tarafından farklı farklı tanımlanabilir. Ancak bu tanımlamalarda ortak nokta, doğru işe doğru insan yerleştirme prensibinden hareketle, kişinin çalıştığı mesleğe, işletmeye ve kuruma uygun gerekli bilgi ve beceriye sahip olmasıdır.

2009’dan bu yana mesleki eğitim veren bir yüksekokul olarak, bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz ve her yıl meslek eğitiminin farklı bir boyutunu ele alacağımız kongremizde “Bilişim” alt başlığı ile bilişim personeli yetiştirmede farkındalık yaratmayı amaçlamaktayız. Kongremizde bilgisayar teknolojilerine olan gereksinimlerinin artması ve hizmetin sunumuna yönelik hızla gelişen teknoloji, bilişim alanında çalışacak personelin eğitimini bu gelişmelere hazır olmaya zorunlu kılmaktadır. Kongremizde bu gelişmelere yönelik bilişim personeli yetiştirmek için gerekli olan eğitim ve gelişim modellerine dair araştırmalar sunularak tartışılacaktır.

Siz değerli bilişim çalışanları, bilişim ve bilgisayar tabanlı sistem yöneticileri ve akademisyenlerini bilişim eğitimini merkeze alarak; bu alandaki güncel gelişmelerin, deneyimlerin ve yenilikçi yaklaşımların paylaşılması ve bilişim alanındaki profesyonelleri arasındaki iletişim ve iş birliğinin artırılması, bilişim alanında disiplinlerarası çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla düzenlediğimiz 2. Mesleki Eğitim “Bilişim” Kongresine davet etmekten onur duyarız.

web sayfası için tıklayınız

163 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341
Sosyal Medya
 
Site Menüsü
Linkler