• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://www.instagram.com/sempozyumkongre/

ULUSLARARASI JILSES KONGRESİ 21-22 Haziran 2019 Ankara

ULUSLARARASI JILSES KONGRESİ
21-22 Haziran 2019 Ankara


  Sizleri 21-22 Haziran 2019 (www.jilsescongress.com) tarihleri arasında The Journal of International Lingual, Social and Educational Sciences (JILSES) dergisi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi işbirliği ile Ankara’da düzenlenecek olan Uluslararası Jilses Kongresine davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Düzenlemekte olduğumuz kongrede, nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturularak alanlarla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve dil bilimleri, sosyal bilimler ve eğitim bilimleri alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri özet kitabında yayımlanacak, bildirilerin tam metinleri yazarın seçeceği sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra yayımlanacaktır.  Ayrıca yazarlar bildiri tam metinlerini İsbn’li  elektronik kitap olarak da yayımlayabileceklerdir. Tüm bildiriler Sobiad veritabanında indekslenecektir.

Bildiriler İngilizce, Fransızca, Arapça ve Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir. Bütün bildiriler çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecektir.

Sempozyum kapsamında; Eğitim Bilimleri, Filoloji, Güzel sanatlar, İlahiyat, Sosyal Beşeri ve İdari Bilimler, Spor Bilimleri, Hukuk, Yabancı Diller ve sosyal bilimlerin diğer alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

Ankara’da gerçekleştirilecek Uluslararası Jilses Kongresinde sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz.


262 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341
Sosyal Medya
 
Site Menüsü
Linkler