• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongreler

5. ULUSLARARASI AL FARABİ SOSYAL BİLİMLER KONGRESİ 1-4 Ağustos 2019 Bakü

5. ULUSLARARASI AL FARABİ SOSYAL BİLİMLER KONGRESİ
1-4 Ağustos 2019 Bakü

Değerli bilim insanları 
Al Farabi Sosyal Bilimler Dergisi tarafından 1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 5. ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER KONGRESİ düzenlenecektir. Akademik etik ve bilimsel ilkelere uygun olarak yürütülecek olan özet değerlendirme ve tam metin süreçleri ile sosyal bilimlerin her alanından yalnızca nitelikli çalışmaların kabul edileceği kongremize Azerbaycan, Türkiye, Gürcistan, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, İran ve Irak'tan milletvekilleri, akademisyen ve araştırmacılar katılarak sözlü sunum yapacaklardır. Uluslararası akreditasyona sahip olan kongremiz Azerbaycan ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde akademik yükselme kriterlerine uygun olarak düzenlenmektedir. 

Kongre sonrası tam metinler, FARABİ YAYINEVİ tarafından akademik tasnifli ISBN numarasına sahip olan Kongre kitabında yayınlanacaktır. Ayrıca dileyen katılımcılarımızın tam metinleri (hakem sürecini geçmesi şartı ile) AL FARABİ DERGİSİ (Al Farabi Dergisi ücretsizdir)'nde MAKALE olarak da yayınlanabilecektir.

Dileyen katılımcılarımız için konaklama ve karşılama hizmetleri konusunda asistanlık hizmetlerinin verilebileceği kongremizde ayrıca Bakü'de gezi programı da planlanmaktadır. 

Kongremize çok değerli çalışmalarınızı beklemekteyiz. 
Prof. Dr. Hacer HUSEYINOVA 
Düzenleme Kurulu adına

Kongre web sitesi: www.farabicongress.org 
Dergi web sitesi : www.dergipark.gov.tr/farabi702 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341
Sosyal Medya
 
Site Menüsü
Linkler