• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongrelernet
  • https://www.instagram.com/kongrelernet/

CEDESU2021

2nd International CITY and ECOLOGY Congress within the Framework of  Sustainable Urban Development

Siz değerli bilim insanlarına ve katılımcılara, 02-03 Aralık 2021 tarihleri arasında CEDESU2021/”2nd International CITY and ECOLOGY Congress within the Framework of Sustainable Urban Development” başlıklı Uluslararası bir kongrenin internet erişimli olarak gerçekleştireceği duyurusunu paylaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

18-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen "1stInternational Conference on Sea and Coastal Development in The Frame of Sustainability" başlıklı ilk konferans, MACODESU2015 başlığı altında tema olarak birbirini tamamlayan 4 kavramdan oluşmaktaydı; MA-Marine, CO-Coastal, DE-Development ve SU-Sustainability. Konferans ise bu kavramların ilk iki harfini alarak MACODESU olarak ortaya çıkmıştır.

Günümüzde, 6 yıl sonra bu kez, CEDESU2021/”2nd International CITY and ECOLOGY Congress within the Framework of  Sustainable Urban Development” başlığı altında organize ettiğimiz uluslararası kongre birincinin devamı niteliğinde, Kent ve Ekoloji temelli bir kongre olarak planlanmıştır.139 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın