• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongrelernet
  • https://www.instagram.com/kongrelernet/

IHSLC 2022 (10-12 MART 2022)

5. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ VE YAŞAM KONGRESİ  (IHSLC 2022)
10-12 MART 2022
 
Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin beşincisini 10-12 Mart 2022 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Lavanta Tepesi Otel’de gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.
 
IHSLC ’de düzenli bir şekilde taahhüt edilen tarihte yayınlanan Kongre Özet Metin ve Tam Metin Kitapları ile katılımcılarımız akademide gereken şartlar olan “Doçentlik Başvuruları, Akademik Yükseltme, Tez Bitirme Şartları Olarak Sunum Yapma” gibi ihtiyaç duydukları pek çok kazanımları edinmişlerdir. Katılımcılarımız geçmiş kongrelerde sunmuş oldukları bildirilerinin programına ve kongre kitaplarına da ana sayfadan kesintisiz olarak ulaşabilmektedir.
 
Ülkemizde sağlık bilimleri ve yaşam temel alanlarında yapılan araştırmaların ortak bir zeminde sunulabildiği ve ilgili araştırmacıların, akademiye gönül veren lisans/lisansüstü öğrencilerimizle de buluşabildiği en büyük bilimsel organizasyonlardan biri haline gelen “Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi” yine çok kaliteli konu ve konuklarıyla sizlerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Kongremizde; Tıp Bilimleri, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Hemşirelik, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Sağlık ve Sosyal Politikalar, Sosyal Hizmet, Biyolojik ve Yaşam Bilimleri alanları başta olmak üzere sağlık ve yaşam bilimleri alanında çeşitli konferans, panel, kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir. Akademisyen dostu Kongremiz çerçevesinde pek çok yenilik ve her ayrıntısında kaliteli yaklaşımlar sizleri beklemektedir.
 
Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için
https://ihslc.mehmetakif.edu.tr ve https://www.atlaxorganizasyon.com 
adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
@ihslc2022 @atlaxorganizasyon


224 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sosyal Medya
google