• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongrelernet
  • https://www.instagram.com/kongrelernet/

INER CONGRESS

08-10 Haziran 2023 tarihleri arasında, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi olarak Uluslararası 21. YY Eğitim Araştırmaları Kongresi INER CONGRESS’i düzenliyoruz. Odağında eğitim olmak üzere farklı disiplinlerde ya da disiplinlerarası çalışmalar yapan tüm bilim insanları ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.
Kongremiz uluslararası statüde gerçekleşecek olup, katılımcılar sözlü veya poster sunumu ile yüz yüze ya da çevrimiçi olarak tercihlerine göre katılım sağlayabileceklerdir. Kongre kapsamında ayrıca konferanslar, workshop/çalıştay ve panel oturumları oluşturulacaktır. Kongrenin dili Türkçe, Türk Lehçeleri ve İngilizce’dir. Kongrede sunulan bildiriler özet metin veya tam metin olarak elektronik ortamda Kongre Bildiri Kitabında yayınlanacaktır. Dileyen yazarlar, hakem sürecinden sonra ulusal ya da uluslararası dergilerde veya kitaplarda yayın yapabilir.

Kongre kapsamında sizleri Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.117 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sosyal Medya
google