• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongrelernet
  • https://www.instagram.com/kongrelernet/

2. Uluslararası İZMİR SAĞLIK VE SPOR BİLİMLERİ Kongresi

BZT Akademi bünyesinde Türkiye, Azerbaycan, Portekiz, Nijerya, Mauritius, Özbekistan ve Almanya katılımcı ortaklığında 14-16 Ekim 2023 tarihlerinde -katılımcılar diledikleri gün -katılabilirler- İzmir'de Yüz yüze ve ZOOM üzerinden online (çevrimiçi) bir şekilde düzenlenecek olan 2. Uluslararası İZMİR  SAĞLIK VE SPOR BİLİMLERİ Kongresi %55 minimum yabancı katılımcı oranı ve en az 15 farklı ülkeden katılım ile YÖK Üniversitelerarası Kurul, Doçentlik ve Akademik Teşvik kriterlerini sağlayan kongremize başvurularınızı, 10 Ekim Salı 2023 23.59'a kadar özet metninizi izmircongress@gmail.com adresine göndererek yapabilirsiniz. ​

Kongre sonunda uluslararası geçerliliğe sahip katılım sertifikası verilecek olup, çalışmalar tam ve özet metin bildiri kitabında yayınlanacaktır. İlgili belgeler ve kongre bildiri kitabı alanlar özelinde yayınlanacaktır.

Talep eden araştırmacıların çalışmaları dergilerde veya uluslararası kitap bölümü olarak yayınlanmak üzere değerlendirmeye alınacaktır.

Acil durumlarda bizlerle +90 543 671 0123 numaralı telefonu arayarak veya izmircongress@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Kongre Genel Koordinatörü: Dr. Baha Ahmet YILMAZ30 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sosyal Medya
google