• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongrelernet
  • https://www.instagram.com/kongrelernet/

https://www.internationalbaskentcongress.com/

Değerli Araştırmacılar ve Katılımcı Adayları;

Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel 28-30 Ekim 2023 tarihlerinde (dilediğiniz gün sunumunuzu yapabilirsiniz) Türkiye, Azerbaycan,  Hollanda, Hindistan, Mauritius ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleşecek olan "10. Uluslararası Başkent Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi" teori ve pratiği bir araya getirmeyi amaçlayan uluslararası bir kongredir. 


YÖK Üniversitelerarası Kurul, Akademik Teşvik ve Doçentlik kriterlerini karşılayan kongrelerimize 
24 EKİM 2023 23.59 tarihine kadar özet metinlerinizi baskentkongresi@gmail.com adresine göndererek başvurabilirsiniz. Çift kör hakem sistemiyle değerlendirmeye alınacak olan çalışmalarınız 72 saat içerisinde değerlendirilerek sonucu sizlere bildirilecektir. 

Kültürlerarası akademik etkileşimin artması amacıyla sekizincisi gerçekleşecek olan kongrelerimiz Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Alanından tüm çalışmalara açıktır. Bildiri kabul edilen alanların tamamı için tıklayınız. 

Kongremize gönderdiğiniz bildiri özetinizin kabul edilmesi durumunda tarafınıza kabul mektubu gönderilecek ve ücret ödemesi sonrasında alınacaktır. Tüm hakem değerlendirme süreçleri şeffaflık çerçevesinde gerçekleştirilecek olup sonuçlar katılımcılara bildirilecektir.

Tüm sorularınız için +90 543 671 0123 numaralı telefonu arayabilir, 
baskentkongresi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.18 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sosyal Medya
google