• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongrelernet
  • https://www.instagram.com/kongrelernet/

11. Uluslararası Değişen Dünyada Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi

Değerli Araştırmacılar ve Katılımcı Adayları;

25-27 Kasım 2023 tarihlerinde (dilediğiniz gün sunumunuzu yapabilirsiniz) Türkiye, Azerbaycan,  Portekiz, ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleşecek olan "11. Uluslararası Değişen Dünyada Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimleri Kongreleri" teori ve pratiği bir araya getirmeyi amaçlayan uluslararası bir kongredir. 

YÖK Üniversitelerarası Kurul, Akademik Teşvik ve 2023 Yeni Doçentlik kriterlerini karşılayan kongrelerimize 21 KASIM 2023 23.59 tarihine kadar özet metinlerinizi changingworldcongress@gmail.com adresine göndererek başvurabilirsiniz. Çift kör hakem sistemiyle değerlendirmeye alınacak olan çalışmalarınız 72 saat içerisinde değerlendirilerek sonucu sizlere bildirilecektir. 

Kültürlerarası akademik etkileşimin artması amacıyla dokuzuncusu gerçekleşecek olan kongrelerimiz Fen-Uygulamalı Bilimler Alanından tüm çalışmalara açıktır. Bildiri kabul edilen alanların tamamı için tıklayınız. 

Kongremize gönderdiğiniz bildiri özetinizin kabul edilmesi durumunda tarafınıza kabul mektubu gönderilecek ve ücret ödemesi sonrasında alınacaktır.

Tüm sorularınız için +90 543 671 0123 numaralı telefonu arayabilir, changingworldcongress@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.54 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sosyal Medya
google