• https://www.facebook.com/kongreler.net/
  • https://twitter.com/kongrelernet
  • https://www.instagram.com/kongrelernet/

15. Uluslararası İstanbul Sağlık Bilimlerinde Bilimsel Araştırmalar Kongresi

Değerli Araştırmacılar ve Katılımcı Adayları;
 

BZT Akademi bünyesinde Türkiye, Almanya, Azerbaycan, Kuzey Makedonya ve Filipinler katılımcı ortaklığında 09-11 Aralık 2023 tarihlerinde -katılımcılar diledikleri gün katılabilirler- İstanbul'da Yüz yüze ve ZOOM üzerinden online (çevrimiçi) bir şekilde düzenlenecek olan 15. Uluslararası İstanbul Sağlık Bilimlerinde Bilimsel Araştırmalar Kongresi gerçekleşecektir.

%55 minimum yabancı katılımcı oranı ve en az 15 farklı ülkeden katılım ile YÖK Üniversitelerarası Kurul, Doçentlik ve Akademik Teşvik kriterlerini sağlayan kongremize başvurularınızı, 05 Aralık Salı 2023 23.59'a kadar özet metninizi internationalistanbulcongress@gmail.com adresine göndererek yapabilirsiniz. ​

Kongre sonunda uluslararası geçerliliğe sahip katılım sertifikası verilecek olup, çalışmalar tam ve özet metin bildiri kitabında yayınlanacaktır. İlgili belgeler ve kongre bildiri kitabı alanlar özelinde yayınlanacaktır.

Talep eden araştırmacıların çalışmaları dergilerde veya uluslararası kitap bölümü olarak yayınlanmak üzere değerlendirmeye alınacaktır.

 56 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sosyal Medya
google